Červen v naší družince

Měsíc červen byl pro nás plný krásného počasí, zajímavých akcí, soutěží a také těšení se na prázdniny. Den dětí jsme oslavili turnajem ve stolním tenisu a celoroční hru jsme zakončili sportovním pohádkovým odpolednem na školní zahradě. Děti si užily projektový den „Co se děje v trávě“, soutěžily v disciplínách  se žížalou, beruškou, motýlkem, housenkou a včelou. Rozloučení se školním rokem proběhlo tradičně v parku Na Špici opékáním vuřtů a zpěvem písní za doprovodu kytary. Přejeme všem pěkné prázdniny a v září odpočatí na shledanou.

Monika  Brázdová